Forum za vozače

Forum vozača GSP-a

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  GSPGSP  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

anybody here

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Delfin
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 22
Godina : 35
Datum upisa : 13.04.2008

PočaljiNaslov: anybody here   22.04.08 2:03

Shocked trolebusdzije...javite se...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
Darko
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 19
Datum upisa : 07.05.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   07.05.08 0:41

I ja sam najzad uspeo da se ulogujem!!!!!!!!!!!!!!!!!
svaka cast na sajt!
bas je lepo dizajniran i savremen. Idea
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

Broj poruka : 334
Godina : 40
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   07.05.08 3:37

Darko ::
svaka cast na sajt!
polako tek je u fazi razrade, a jesi posetio www.gsp.co.yu mislis da je bolje uradjen Idea
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: vazi juce!   09.05.08 1:27

0068 ::
Darko ::
svaka cast na sajt!
polako tek je u fazi razrade, a jesi posetio www.gsp.co.yu mislis da je bolje uradjen Idea
Poseti sam i taj sajt lako je napraviti dobar sajt,kad drzis grad u svojim rukama.
Ovo je prava stvar!I veoma ozbiljno moze da poraste!
Prestao sam da verujem sindikatima tacnije agencijama za turizam i pijenje!
Jel gledaju da profitiraju na racun radnika.Samo sam clan udruzenja vozaca ali mi i to deluje mutno.
NAdam se i verujem u ovaj vid organizacije.Barem se nelazemo u oci! Very Happy Cool
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: anybody here   09.05.08 2:16

ni ja nikada nisam bio u ni jednom sindikatu, a i u kom bih bio kada ih ima najmanje 20. da postoji samo jedan to bi bila prava stvar i bili bi mnogo jaki ali ne vredi, mi srbi se nikada ne mozemo sliziti oko iste stvari. mnogi gledaju samo interes pa ajde i ja da osnujem neki sindikat i pokupim sve dobre prijatelje koje imaju poverenja u mene i pozle da zaradim na osnovu njih. a od udruzenja vozaca za sad nemam koristi neke bitne sem toga sto idem na takmicenja iz zabave, a cuo sam da udruzenje vozaca placa KRIVICNE kazne? sad koliko je to istina videcu kada me osude Very Happy uskoro Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
djole
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 29
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   09.05.08 23:55

biti u sindikatu je zlo bar za mene najbolje je biti u kasi mislim da je to prava stvar scratch
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: anybody here   10.05.08 0:56

Da kasa je ljuta stvara!
Sindikat Gadna prevara i uglavnom jedan sindikat pjuje na drugi.
I jos mi nije poznato da je ijedan vozac spomenuo da je udruzenje platilo pola stete u saobracajci a govorili su da pola oni nadoknadjuju.cesto se vozaci sami organizuju mimo sindikata.mislim da je to blam za sve sindikate.Gde su kad treba da se pomogne ljudima.
kazem ja to su turisticke organizacije.Organizuju da za nase pare vodu svoje d_ _e na more. Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

Broj poruka : 408
Godina : 43
Datum upisa : 08.05.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   10.05.08 1:23

Udruzenje vozaca jos i nekako (znam da su nekim vozacima stvarno placali kazne). Sindikate nesto ne mirisem, a za kasu sve pohvale.
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.hondaclub.co.rs
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: anybody here   10.05.08 1:43

25-og imam sudjenje pa ako mi presude javicu vam sta sam uradio i dali mi je udruzenje pomoglo
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: anybody here   10.05.08 23:30

Ukoliko presuda glasi "U ime naroda", samo kontaktiraj udruzenje i ne bi trebalo da bude problema. U nekim slucajevima placaju celu kaznu, a u nekim pola, zavisi od nekih pravnih zackoljica u presudi. Mom drugaru je udruzenje platilo pola kazne, a za drugu polovinu je morao da se blamira kod sindikata.
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: anybody here   25.05.08 2:09

lepo je cuti konkretna dela.
Nazad na vrh Ići dole
topal
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.05.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   27.05.08 1:06

sve je to ljudi prevara.uzmi 500 dinara svaki mesec stavi sa strane i eto ti kasa,sendikat ili bilo sta.sto bi neko koristio tvoje pare i kao posle ti te iste pozajmio da mu vracas na rate LOPOVI ne daj te se prevariti
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: anybody here   31.05.08 2:03

Tesko se to tako skupi.Cao topal vidim da si uspeo da se ulogujes.meni je tata joca i sledeci mesec dao 40.tako da retko vidjam slaviju.a rado bi menja 40 za lokala.a mogaoi da obavestavas ljude koji voze preko slavije da nam se pridruze posto si ti na tom potesu jedini mi svi uglavnom radimo na 40 41.pozdrav lokaldziji study
Nazad na vrh Ići dole
topal
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 3
Datum upisa : 26.05.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   04.06.08 0:54

pa znas kako nekad su ljudi bezali od lokala,sad bogami se trazi karta vise.salim se ubacicemo te preko veze dobio sam cak i nadimak brigadir na lokalu.A sto se tice obavestavanja ljudi ja sam se trudio medjutim komp je jos uvek tabu tema kod nasih kolega,pa sve kao hoce ali im trulo da kazu da neznaju ni sta je mis ili tastatura a kamoli neki tamo forum pa ja se kao nesto ulogujem...cak i ovi mladji mislis znaju ono corak.
Nazad na vrh Ići dole
djole
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 29
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   04.06.08 16:52

topal potpuno se slazem sa tobom jer cim nekom spomenes komp on pomisli kako ti nemas pametnija posla od toga nego da sedis za kompom,a u stvari za kompom sedim najvise dva do tri sata.cao i pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 49
Datum upisa : 29.07.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   29.07.08 2:36

0068 kakvo suđenje imaš?

vidite često pratim radio veze kada imate češalje,čukanja itd.bolje prihvatite odgovornost i
dogovorite se sa kolegom(ukoliko su čukanja između naših vozila)platite bez izlaska Policije
na uviđaj jer tada Firma pokreće postupak i zakači ti i ono što nisi oštetio na vozilu a u najtežim slučajevima kolege dobijaju Otkaz pa ponovo tužba i gubi se i vreme i novac.

Jedan savet za nove kolege,kada se radi o tehničkoj ispravnosti vozila obavezno vodite svoje sveske,blokčiće,evidenciju,kada upisujete u listu kvara kvar koji se redovno ponavlja
upišite i broj liste kvara i putnog naloga,ukoliko vas Šef saobraćaja pozove zbog većeg broja isključenja,težeg kvara na vozilu uvek tražite da se donesu putni nalozi i liste kvara po brojevima vođenim u vašoj evidenciji koja može u tom slučaju biti ozbiljan dokument.
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: anybody here   29.07.08 12:55

puklo mi crevo neko ispod pedale kocnice i udarim auto ispred mene. tragova kocenja nema iako sam stisnuo do kraja pri brzini od 36km/h na udaljenosti od otprilike 10-15metara pri suvom kolovozu. imao sam 2 vestacenja u kojem jedan vestak ide u moju korist a drugi u moju stetu. prethodno sam u listi kvarova vise puta pisao da sisti vazduh ispod pedale kocnice ali nasi mehanicari su taj kvar otklonili hemijskom olovkom naravno. to sam izjavio na sudu i doneti su putni nalozi ali sudija ih je prihvatio kao otklonjene kvarove a meni je rekao da tuzim firmu!! za nju je taj kvar otklonjen iako se ponavlja vise od 10puta!!!
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: anybody here   29.07.08 21:39

Zar nije radjen tehnicki pregled posle udesa??? Ukoliko se pozivas na tehnicku neispravnost vozila - obavezno se vrsi tehnicki pregled. Jedino ako si ispao veverica pa su pre tehnickog otklonili kvar. Ukoliko je popravljan na licu mesta (logicno, jer je kvar na kocionom sistemu i vozilo ne moze samostalno do garaze), imas servisnog majstora koji je morao da upishe intervenciju u listu kvara i u svoj dnevni izvestaj. Sve mi ovo mirise kao da imas vrlo loseg advokata, a to sto ti sudija "preporucuje" da tuzis firmu - okaci macku o rep. Probaj nekako da sredis izuzece tog sudije, jer tu nisu cista posla cim su radjena 2 vestacenja i cim je sudija odbacio "istorijat kvarova vozila" kao dokaz. Trazi boljeg advokata (ili ovog za gushu da se uozbilji) i juri izuzece sudije i ni u kom slucaju ne pristaj na obostranu krivicu. Izgleda da je taj lik koga si spucao potegao vezu da bi naplatio osiguranje od tebe, jer je mnogo lakse naplatiti osiguranje kada je u slucaju krivica fizickog lica nego pravnog (firme). Takodje pogledaj koji je sud nadlezan za takve udese (vozila GSP - Zmaja Od Nocaja), jer umeju da prebace predmet u neki drugi sud gde imaju nekog svog sudiju i to bi ti bio dovoljan razlog za izuzece sudije i ponovno pokretanje postupka.
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: anybody here   30.07.08 4:13

prvi opstinski sud (palata pravde) krivicna prijava za nanosenje lakih telesnih povreda. javni tuzilac mi nudio olaksavajucu okolnost da uplatim 60000 din u dobrotvorne svrhe da me nebi gonili ali onda se tu nadje i firma za naplatu stete od 52000din. sudar se dogodio 31.04 (nedelja) onda me uhvatio prvi i drugi maj tek treceg maja radjen tehnicki na n.beogradu i receno je da je crevo puklo od siline udarca. e sad prvi vestak je izjavio da to crevo nikako nije moglo da pukne od udarca nego na neki drugi nacin, onda je javni tuzilac trazio jos jedno vestacenje nebi li me nekako okrivili a taj drugi je napisao da je metalni deo koji je povezan sa crevom vidno naprsao i da je ostecen od udarca. ali jadnik nezna da taj metalni deo i dan danas stoji onako kako je ostao posle sudara sto jasno govori da nije do toga. sta ce biti videcemo?
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: anybody here   31.07.08 7:54

u takvim slučajevima moraš biti čvrst,kada je sudar u pitanju ni za živu glavu ne napuštaj
vozilo do teh.pregleda ako možeš insistiraj da se vozilo odmah vuče na pregled u Kompresor ili Progres negde gde neće moći GSP stručnjaci da umešaju prste.
Sa kojim vozilom si imao udes?
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: anybody here   01.08.08 0:41

zuta mecka, tek sto je dosla odmah posle 6 meseci. ali nisam mogao 3 dana da budem uz bus. znas ti prosle godine na nekoj proslavi sedeli mi i pili zajedno sa mehanicarima i jedan je malo vise popio i u poverenju mi covek kaze da je pre 10 i vise godina jedan sa trolom imao udes a kocnice totalno nula. sedeo vozac u troli celu noc cuvajuci vozilo a (citiram) meni poslovodja dao 10 maraka da se podvucem pod trolu i nastelujem dok ovaj spava. tako sam i uradio!!! ej covece pa sta on to meni prica jebote!!! 10 maraka onda u ono vreme jesu bile pare ali tu nije rec o parama!!! momentalno si osudio nekoga!!! pa taj vozac bi mu dao i 20 samo da ne dira nista!!!
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: anybody here   01.08.08 3:14

Znaci u svakom pogonu je isto. Moj drugar je imao sustizanje i 2 dana je bukvalno spavao u vozilu. Cak smo svaki poklopac zapecatili voskom. Pa su posle pricali da smo paranoicni (ali covek se izvukao).
@ 0068: Nisi valjda pristao da uplatis kintu u dobrotvorne svrhe - pa to ti je kao da si priznao krivicu! Taj "inzinjer" koji radi tehnicki u slucaju udesa je 100% firmin covek, provereno. Jos nijednom nisam cuo da je stao iza vozaca, a cak sam cuo i jednu ovakvu izjavu od njega:" Bez obzira sto je doslo do otkazivanja elektromotorne kocnice, vozac je mogao da spreci udes da je blagovremeno otpoceo kocenje sigurnosnom kocnicom" - mislim, dali da se smejes ili da places?
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: anybody here   01.08.08 3:21

-to je redovno bio je jedan interesantan slučaj,vozio jedan kolega trolu gr.br.82 iz Grčke donacije sa velikim
ispupčenim branicima kad u Kneza Miloša on na kočnicu ovaj neće i udari vozilo ispred sebe,odvukli su ga za garažu i ovaj je celu noć sedeo u njoj u neko vreme vozač ode u menzu i kada se vratio trole nema,kad tupavi majstor ne znajući da je ona zapečaćena on proterao kroz kanal i parkirao je ujutru za izlaz,mislim strašno ali i ovaj vozač je bio iskusan na tehničkom pregledu se videlo da je crevo od vazduha bilo isečeno,
sada da li je puklo,naprslo,istopilo se ili je vršena sabotaža nešto jeste ali vozač nije odgovarao.

Bio je slučaj i pre par godina kada je trola gr.br.11 ostala bez kočnica u Srpskih Vladara i izlupala nekoliko taksista,Policija je naredila Centru da se vozilo vuče na Kalemegdan i zapečati tamo i da je niko ne dira koji je rat bio između Dorćola i Centra pa to je za priču,Dorćol je po svaku cenu insistirao da se trola dotera makar u Dunavsku jer to bože nijedna kola nesmeju da noće van depoa ali je Policija bila izričita,da je trola bila blizu garaže svi znamo koliko bi ujutru bila ispravna ,,kočila bi kao nova,,

To što kažeš 0068 kako ljudi mogu da se prodaju i izdaju kolegu za tako male pare a ne shvata taj majstor da je taj vozač imao porodicu ili ne otplaćen kredit stvarno ne mogu da razumem takve ljude.
Nazad na vrh Ići dole
Lions Head
Moderator
Moderator

Broj poruka : 256
Datum upisa : 15.05.2008

PočaljiNaslov: Re: anybody here   07.08.08 20:40

zato lepo blokce u ruke i pisete garazni koji ste vozili i broj naloga, ponekad to zna da smara, ali je veoma korisno, i upisete kvar ako ste imali neki i ako ste ga upisali u nalog, pa kad vas pitaju, vi samo kazete "evo izvolite"
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: anybody here   08.08.08 20:23

bilo bi lepo da se svaki putni nalog slika mobilnim telefonom,mislim od viška glava ne boli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: anybody here   

Nazad na vrh Ići dole

anybody here
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum za vozače :: Vozila :: Trolejbusi-
Skoči na: