Forum za vozače

Forum vozača GSP-a

PrijemPrijem  Često Postavljana PitanjaČesto Postavljana Pitanja  TražiTraži  GSPGSP  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Zastoji i preusmerenja

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
p1x1
Admin
Admin

Broj poruka : 408
Godina : 43
Datum upisa : 08.05.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   06.06.08 1:25

Koristim priliku da se zahvalim kolegi sa linije 33 gar.br. 274, sto nam je omogucio 1h kvalitetnog druzenja uz odmor, na polovini popodnevne smene, u hladu kod Saobracajnog fakulteta u Vojvode Stepe.Taj ce bus uvek imati cast da ide ispred mene. cheers cheers cheers

Inace da razjasnim, bus se samo ugasio u stanici i uspeo je da upali tek kada je dosao servis, a tramvaja se nagomilalooooooo. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.hondaclub.co.rs
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Zastoji i preusmerenja   06.06.08 1:45

Evo danas, baksuz nad baksuzima, nemam komentar.
1. Oko 11h linije 12 i 2 preusmerene na Ustanicku jer je kod Vukovog spomenika neka gospodja pala u autobusu i povredila se ( lin. 27)
2. Oko 12 i 30 sav tramvajski saobracaj iz Bulevara preusmeren na Oml. Stadion i Tasmajdan zbog pucanja vodovodne cevi.
3. Oko 15h u Vojvode Stepe, kod Saobracajnog fakulteta, zastoj tramvaja zbog kvara autobusa na sinama. (hvala mu)
4. Oko 15 i 30 prekid struje na Trosarini (opet zastoj oko 1h)
U medjuvremenu par sitnijih zastoja zbog udesa i preusmerenje (tj. skracenje) lin. 12 i 13 do Gospodarske mehane zbog velike kolicine vode na sinama u Pozeskoj.
Ja sam danas bio jedan od retkih koji je predao smenu na vreme (kasnio samo 10 min.) inace, vecina je overila kolonu "prekovremeni rad" za po 1h.
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

Broj poruka : 334
Godina : 39
Datum upisa : 17.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   06.06.08 22:12

ako je to bilo danas znam coveka licno i prenecu mu pozdrave Very Happy . mogli ste coveku barem pivo da platite Razz
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   09.06.08 0:19

Sta bre PIVO???? Hteli na vrucu jagnjetinu da ga vodimo, al' dodje kontrola saobracaja za 10 minuta pa nam propade plan. Sad
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   22.06.08 22:23

ali zato ko radi uvece i prodje ulicu vojvode stepe pre strajka uziva na banjici Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 49
Datum upisa : 29.07.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   01.08.08 3:26

trebao je prvi tramvaj naglo da startuje da bi izbacio maksimalni,eh da je bio Švajcarac iza
to bi bio plan još da ne dođe servis bar pola sata.
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   01.08.08 3:36

Jbg. podstanica bila odma' prekoputa, shebala nas lokacija.
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   02.08.08 4:20

znaš kako su nekada tramvajdžije sabotirale posao,kasne ujutru sa izlascima iz garaže i skupe se svi kod Buvljaka i izbaci podstanica koju ne mogu da uključe zbog opterećenja,svi
spuštaju pantografe pa hajde jedan po jedan,dok ih Šefovi tada nisu provalili.
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   02.08.08 13:00

Yok, matori, totalna dezinformacija. Semafor iz III Bulevara u Milentija Popovica je krivac za to. U to vreme je 20-ak vozaca kaznjeno zbog "prolaska na crveno", a taj semafor propusta 1 tramvaj na 90 sec. U vreme jutarnjih izlazaka tu treba da prodje 120 vozila u roku od 2 i po sata, pa ti izracunaj dali je to moguce izvesti. Inache, taj semafor jos uvek radi tako, ali nas vise ne kaznjavaju ako se provucemo na "treptacha". Isto i semafor kod Buvljaka - gomila tramvaje (tu je predvidjeno 1 tramvaj na 2 min.). Tako da uopste nije cudno sto izbacuje podstanica, jednom je cak izbio "primer" zbog preopterecenja.
Nazad na vrh Ići dole
avramovicsasa
Kondukter
Kondukter

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   02.08.08 15:28

ne govorim o vremenu kada su privatnici bili u ekspanziji recimo 2000-2002 godine,tada je
podstanica bila vrlo slaba od Garaže do Proleterskih solidarnosti i tako svakog jutra su se
gomilali da bi pravili zastoj,vršeno je snimanje pa šefovima tada je bilo čudno da 15 tramvaja izađe istog momenta iz garaže,pregledali su izlaske i imali šta da vide.

Inače ja živim u tom kraju i dobro su mi poznati semafori Proleter.solidarnosti-III Bulevar i
III Bulevar-Milent.Popovića čini mi se da sva vozila imaju prioritet osim tramvaja,brže se stigne autobusom iako je razlika u jednoj stanici,a skretnica za Buvljak iz grada što nikada
ne otvori to je posebna priča.
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   16.10.08 23:53

Aaaauuuuu, ljudi, kakav je haos po centru grada. U spicu, od Pravnog do Autokomande vozim okruglo 30min. Nisam radio par meseci, sada sam ponovo na 14-ici i ovo me je bas iznenadilo. Jel' stalno tako ili je to samo ova nedelja?
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   17.10.08 22:45

ja sam na 48, i mogu ti reci da je cele nedelje ovako, a nadam se da ce potrajati cheers bar do nove godine. jbg. 1 krug manje Razz
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   18.10.08 0:20

Bogami, ja danas 2 manje. Nije ovo tako lose Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Kjara
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   23.10.08 10:33

dokle god neko protestuje ispred zgrade vlade u nemanjinoj bice nama " slatkog haosa ".
juce smo krenuli "sedmicom" sa nbg i zbog protesta sutdenata isli smo preko dorcola...posto smo u zadatku imali da kontrolisemo putnike na smederevskom putu (potez 300) to je malko potrajalo.elem, i na smederevcu guzva, kolone ka grockoj vec od bajdine.
sve to jer se na autoputu dogodile 2 saobracajke, pa su svi preusmereni na stari dobri smederevac.kad je vec tako mi resismo da promenimo trasu i zaputili se prema centru-tu su nas na terazijama docekali oni sto protestuju protiv hapsenja R.Mladica.
jucerasnji dan je definitivno bio za ostajanje kod kuce flower
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   23.10.08 12:40

da se niste slucajno vozile 48-com od pravnog do slavije taj dan? pitam jer sam juce vozio 3 kontrolorke a nikada do sad kontrola nije isla taj potez od slavije do p.mosta i obrnuto.
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   23.10.08 13:13

Tjah, ja bio slobodan, propustio sam ovaj dogadjaj.
Nazad na vrh Ići dole
Kjara
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 7
Datum upisa : 16.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   23.10.08 23:46

@0068
ne nisam bila to ja.ja radim sa kolegom. tacno je da se ta trasa nikad nije radila ali sad je i tu moguce vrsiti kontrolu jer su ukljucili i liniju 33, pa moze i jedan tranvajcic sa linije 10 da se za 2 stanice pregleda i tako to. ako uvedu liniju beograd-mars i tamo ce nas poslati monkey
Nazad na vrh Ići dole
djole
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 29
Datum upisa : 18.04.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   25.10.08 20:02

sto da ne idemo na mars idemo na mars bounce
Nazad na vrh Ići dole
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   26.10.08 0:21

Eeeeee, danas sam puko od smeha, jos ne mogu da se oporavim. Bio u rezervi na S.M. Putu (stara okretnica) i cujem neko javlja telefonom da je zastoj u okretnici Ustanicka (za tramvaje). Sta je u pitanju? - Semafor ne otvara za tramvaje. Lik iz centra besni preko radio stanice, zasto vozaci ne prolaze na crveno. Otpravnik to prenese vozacima, ali......... na celu kolone covek koji je prosli mesec fasovao -10% po "anonimnoj" prijavi da je prosao na crveno. Ja se valjam od smeha, lik iz centra opet besni, zahteva da vozac napishe izjavu, salje referenta da ga natera da krene......... Elem, dosao i referent, pogledao, ne pada mu na pamet da naredi da se prodje na crveno (normalan covek). Pozove saobracajce da regulisu raskrsnicu dok ne dodje ekipa iz Beograd puta da sredi semafor. Sve u svemu - zastoj od nekih 45 minuta. Za to vreme su tramvaji okretali na staroj okretnici, a oni sto su bili zarobljeni - stajali. Elem, ko zna taj semafor, zna i koliko je zaheban kada normalno radi za sva vozila a uopste ne otvara za tramvaje, tako da mi je ekstra smesno to sto lik iz centra besni na vozace, umesto da je odmah zvao sluzbu za odrzavanje semafora.
Nazad na vrh Ići dole
ha,ha
Moderator
Moderator

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   27.10.08 0:02

covece!!! da su mene kaznili i ja bih postupio kao on.
Nazad na vrh Ići dole
Ik206
KV Vozač
KV Vozač

Broj poruka : 108

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   31.10.08 14:26

Realno da bi se izbegla gužva treba tramvaje produžiti do M.M.Luga,ako je to izvodljivo i prebaciti tu 6 i 14-icu Wink
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.autobusi.net
p1x1
Admin
Admin

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   31.10.08 22:53

Mojne 14-icu da mi diras. No - no.
Salim se, postojala je takva ideja, ali je sada nazalost neizvodljiva jer nema pogodne lokacije za okretnicu. Mislim da bi trebalo srediti tu okretnicu za autobuse u M.M.Lugu i pustiti jedno 10-ak zglobova Bulevarom do Trga. Ljudi u Builevaru zavise iskljucivo od tramvaja (nemaju nijedan drugi prevoz).
Nazad na vrh Ići dole
Ik206
KV Vozač
KV Vozač

Broj poruka : 108

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   01.11.08 0:21

Onda nek prebace samo 6icu...

Najgore zastoje stvaraju vozači automobila i teretnih kombija koji se parkiraju uz samu tramvajsku bašticu i to u bulevaru Vojvode Stepe...pa onda vozač tramvaja logično mora da uspori inače rizikuje da okrzne kre**ne koji se porerd parkiraju....a da ne govorim o tome kad neka bu**la stane u samu bašticu Evil or Very Mad (da podsetim:samo su tramvaji cveće koji mogu da budu u baštici i još su crvene boje Laughing Laughing Laughing - !šala! )
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.autobusi.net
Wux@
Kondukter
Kondukter

Broj poruka : 10
Datum upisa : 29.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   30.11.08 19:43

1. sto treba da urade jeste da kupe nove tramvaje..... direktor nisa i aerodroma imaju oko 7000 eura platu, ljudi paj jel to normalno, a ovamo kenjaju kako nemaju pare....

i trebaju nam nove linije tramvaja..... posto je ogromna guzva na ulazu za gazelu iz pravca sajma, cukarice i rakovice, autobusi nista ne vrede..... moze npr. linija 8 b. brdo-blok 45, a linija 7l da se produzi do OFK-e..... ipak novi bg se brzo siri i sve je veca guzva na mostovima....
Nazad na vrh Ići dole
Ika457
KV Vozač
KV Vozač

Broj poruka : 122
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2008

PočaljiNaslov: Re: Zastoji i preusmerenja   01.12.08 0:49

Dali ste culi da se razmatra voznja u zutoj traci od 3 lica i vise? scratch
Nazad na vrh Ići dole